Užijte si veselé tvoření se svými malými umělci

Propršené odpoledne? Zažeňte chmury a nechte se inspirovat nápady na kreativní tvoření s nádechem podzimu. Nejen že si skvěle užijete společně strávený čas, ale ještě si domov ozdobíte veselými dekoracemi.

Legová dýně

Sami jsme nevěřili, k čemu se dá lego využít! Razítko supluje skvěle :o) Vystřihněte dýni (nebo cokoli jiného) ze čtvrtky a nechte děti, ať se vyřádí!

Ruličkový netopýr

Polepte ruličku černým papírem a nahoře ji ohněte – vytvoříte tak správnou netopýří hlavičku. Dolepte křídla, oči a pusu s pořádnými zuby. Pravý podzimní netopýr je na světě!

Vatová strašidýlka

Obkreslete svému děťátku nožičku, vystřihněte a polepte ji kuličkami, které „užmouláte“ z vaty. Vatovému strašidýlku dolepte oči a pusu a zavěste ho na místo, kde mohou podle libosti děsit kolemjdoucí.

Razítko z jablíčka

Zbylo vám doma jablíčko, které už má „to nejlepší“ za sebou? Rozkrojte ho napůl, namočte do oranžové lázně a tiskejte dle libosti. Dýňovým otiskům můžete domalovat stopky a  přilepit oči a pusu z černého papíru.

Hledáte další tipy na tvoření, do kterého se můžete pustit s těmi nejmenšími umělci? Zkuste společně vytvořit umělecké dílo, při jehož výrobě je třeba zapojit celé tělo  nebo si užijte spoustu zábavy při pouštění veselých lodiček z víček od přesnídávek.