Souhlas se zveřejněním příspěvku

Účastník, který nahraje na této webové stránce www.klubmaminek.cz jakýkoliv příspěvek, včetně hodnocení produktů, článků, fotografií nebo videa (autorské dílo), uděluje tímto souhlas s užitím svého díla společnosti Společnost Danone a.s., se sídlem V parku 2294/2, Chodov, 148 00 Praha 4, IČO: 452 72 972, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu B, vložka 1514  (dále jen „Danone“), a to pro marketingové účely spojené s propagací společnosti Danone a/nebo obchodní účely s výrobkem Hami spojené, a to bezúplatně bez časového, teritoriálního a množstevního omezení ke všem způsobům užití uvedeným v ust. § 12 a násl. zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), ve znění pozdějších předpisů, včetně jeho úprav a zpracování.

Dále účastník bere na vědomí a závazně prohlašuje, že autorské dílo, které na tyto webové stránky nahraje, je jeho dílem nebo má od autora a všech osob podílejících se na vytvoření díla souhlas s jeho užitím za podmínek a v rozsahu výše uvedeném a že je zejména oprávněn k udělení tohoto souhlasu společnosti Danone. V opačném případě se zavazuje nahradit společnosti Danone nebo ostatním uživatelům veškerou škodu, která by jim nepravdivostí tohoto prohlášení vznikla.

Výše uvedený souhlas se uděluje ke zveřejnění díla na webové stránce www.klubmaminek.cz a na Facebookové stránce Hami Česká republika. V případě další potřeby užití takového díla společností Danone v jiných médiích (Facebooková stránka společnosti Danone, Youtube, popřípadě další sociální sítě a jiná média) bude rozsah takového užití předem zaslán účastníkovi k odsouhlasení prostřednictvím e-mailové komunikace.

Účastník souhlasí s tím, že v návaznosti na vznesený požadavek společnosti Danone bez zbytečného odkladu písemně potvrdí právo užití předmětného autorského díla společnosti Danone ve zde uvedeném rozsahu. Za toto udělení souhlasu nepřísluší žádná finanční či nefinanční odměna nebo protiplnění. Tím není dotčeno právo účastníka odmítnout užití v dalším rozsahu (v jiných médiích) v návaznosti na požadavek společnosti Danone zaslaný účastníkovi e-mailem.

Účastník souhlasí s tím, že společnost Danone je oprávněna zveřejnit dílo spolu s jeho křestním jménem.