Staňte se i vy členkou Klubu maminek, registrace a členství je zcela zdarma!

Členky Klubu maminek mohou:

• Dostávat oblíbeného průvodce těhotenstvím a mateřstvím týden po týdnu do svého e-mailu.
  • Účastnit se plánovaných testování výrobků a soutěží o dětskou výživu Hami.
  • Mít přístup k veškerému klubovému obsahu (např. videa o vývoji ditěte či průbehu těhotenství nebo jídelníčky s recepty), samozřejmě zdarma.
  • Samy přidávat vlastní příspěvky a inspirovat tak další maminky.

CHCI SE REGISTROVAT

Klub maminek je vaše inspirace pro každý den

Od pozitivního testu až k neustále žvatlajícímu batoleti - jsme tu pro vás. Je toho tolik. Výživa, zdraví, cvičení a další aktivity s dítětem. Proto jsme oslovili maminky, které se v těchto oblastech vyznají. Ty pro vás budou pravidelně připravovat inspirativní články, recepty či videa.

Klub maminek je vaše opora v těžších chvílích

Těhotenství a první roky s děťátkem nejsou jen procházka růžovou zahradou. Nateklé nohy, které nenacpete ani do pánských sandálů, strach z porodu, probdělé noci, nevysvětlitelný dětský pláč nebo rozpraskané bradavky.

Se všemi strastmi mateřství vám pomohou naše zkušené poradkyně, které pro vás píší články s radami, ale také vám s otázkami ohledně výživy, zdraví, výběru mlíček i příkrmů nebo péče o dítě rády poradí.

Jsou tu pro vás na živém chatu i telefonu denně od 8:30 do 16 hodin. Mimo tyto hodiny vám poradí e-mailem. Na jejich radu i slova uklidnění se můžete spolehnout. Však vyzkoušejte náš chat a uvidíte.

CHCI SE REGISTROVAT