Inspirace a rady jak
si užít mateřství

Příroda je plná dobrých věcí

Hami je tu pro vás již více než 20 let, aby vás podporovalo a inspirovalo na cestě výživy vašeho děťátka. Příkrmy pro vaše nejmenší připravujeme s maximální péčí a dodržujeme přísná pravidla pro dětskou výživu.

Mnam

Řídíme celý výrobní proces,
od semínka až po hotový příkrm.

100% bez konzervantů
Šup do skleničky

Pečlivě sledujeme a kontrolujeme každý krok přípravy pochoutky pro vašeho drobečka. Všechny naše suroviny musí splnit více než 600 kontrol kvality. To vše děláme proto, abyste měli 100% jistotu, že dáváte svému miminku to nejlepší.

Ověření dodavatelé

Pro zajištění nejvyšší kvality Hami příkrmů spolupracujeme pouze s lety ověřenými dodavateli. Většina z nich s námi spolupracuje déle než 10 let. Maximální bezpečnost a kvalita surovin pro ty nejmenší jsou naší prioritou.

Věděli jste, že... ...dlouhodobý a blízký vztah s dodavateli je klíčový pro kvalitu dodávaných surovin, a proto s většinou našich dodavatelů spolupracujeme již více jak 10 let?

Výběr dodavatelů

Naši dodavatelé splňují přísné požadavky na kvalitu surovin pro malá bříška.

Dlouhodobá spolupráce

Své dodavatele plodin pečlivě vybíráme, a poté proškolujeme i několik let, protože naším společným posláním je vypěstovat ty nejkvalitnější suroviny pro zdravý vývoj kojenců a malých dětí.

Kontrola kvality a vývoj

V zájmu nejkvalitnějších surovin provádí každoročně naši odborníci u dodavatelů více než 100 kontrol kvality a bezpečnosti potravin. Zároveň jim poskytují odborné poradenství a podporu pro správný vývoj pěstovaných plodin.

Bezpečné suroviny

Všechny suroviny v příkrmech Hami splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality, aby plně odpovídaly specifickým nutričním potřebám vašich nejmenších.

Věděli jste, že... ...100% zeleniny a obilovin a 90% ovoce do Hami příkrmů pochází z evropských zemí? Zbývajících 10 % je tropické ovoce (např. banány, mango), které pocházejí ze zemí s podnebím vhodným pro jejich pěstování.

Kvalita našich surovin

Zelenina, ovoce a obiloviny určené pro Hami příkrmy pochází pouze z kontrolovaných polí a sadů.

* Potraviny pro kojence a malé děti musí splňovat zvláštní legislativní požadavky kvality, vyplývající z evropského práva a vnitrostátních právních předpisů. Tyto normy jsou mnohem přísnější než pro běžně dostupné potraviny určené dospělým.

Kvalitní suroviny jsou základem každé lahodné mňamky!

Suroviny sklízíme zralé, abychom zajistili jejich čerstvost a nejlepší chuťové a nutriční vlastnosti.

Kontrolovaný proces výroby

Kontrolujeme každý krok výroby vašeho oblíbeného příkrmu nebo kašičky. Od semínka rostlinky až po hotový příkrm pro vaše děťátko.

• 1.

Čerstvé suroviny se pečlivě omyjí a kousek po kousku zkontrolují.

• 2.

Vše vaříme v páře, abychom zachovali všechny vitamíny a skvělou chuť, a poté plníme do skleniček.

• 3.

Naplněné skleničky uzavřeme víčkem a zavaříme – tím si příkrmy zachovají své prospěšné vlastnosti a dlouhou trvanlivost.

• 4.

Každý příkrm na obalu opatříme kódem, takže můžeme dohledat celou jeho historii.

• Věděli jste, že... ...Hami skleničky pro kojence a malé děti si uchovávají dlouhou trvanlivost tím, že je při uzavření zavařujeme? Naše příkrmy neobsahují žádné konzervační látky, stejně jako třeba domácí meruňkový kompot, ale bez cukru. Drobeček se tedy může těšit na pořádnou mňamku!

Proč jsou příkrmy Hami skutečně mňami?

• Splňují přísné standardy potravin pro kojence a malé děti.
  • Bez konzervačních látek, barviv a chuťových zesilovačů (dle zákona).
  • Se zeleninou vařenou v páře.
  • Bez přidané soli
    Přesnídávky bez přidaného cukru*.
    *Obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry v ovoci.

Výrobky Hami

Během prvních 1000 dnů po narození si vaše děťátko buduje stravovací návyky. Je proto důležité dbát na vyváženou a bezpečnou stravu vašeho malého objevitele.

Příkrmy Hami jsou vyrobeny z pečlivě vybraných a kontrolovaných surovin a jsou připravovány tak, aby vaše děťátko získalo vše, co potřebuje v dané fázi svého vývoje:

• Nutriční složení každého příkrmu je ideálně vyvážené pro potřeby dětí v daném věku.
  • Konzistence Hami pochoutek je přizpůsobena věku dítěte – od jemného pyré z jednoho druhu zeleniny až po pestrý pokrm s kousky masa a zeleniny, pro podporu kousání a žvýkání.
Věděli jste, že... Limit na rezidua pesticidů pro jablka do Hami přesnídávek je až 1500x přísnější než pro běžná jablka dostupná v obchodě? To je důvod, proč tak přísně kontrolujeme původ našich surovin a dlouhodobě spolupracujeme s dodavateli, kteří se specializují na pěstování a chov surovin určených pro dětskou výživu.
Věděli jste, že... vaše děťátko při jídle posiluje tytéž svaly, které bude později potřebovat k mluvení?

S příkrmy tedy otevíráte další důležitou kapitolu jeho života, která postupně povede i ke správnému vývoji řeči.

• Všechny Hami příkry splňují přísné standardy kvality pro nejmenší. Neobsahují žádné konzervanty, barviva ani dochucovadla, jak ukládá zákon.

Označení věkového určení = bezpečná potravina pro děti

Vybírejte svým dětem potraviny určené právě pro ně.

Pokud je příkrm označený věkovým určením, tj. měsícem věku, od kterého je pro děťátko vhodný, znamená to, že potravina je pro malého objevitele bezpečná. Splňuje totiž přísná kritéria kvality stanovená evropskou i českou legislativou pro „potraviny pro zvláštní výživu určenou pro kojence a malé děti“. U takto označených výrobků máte jistotu, že neobsahují žádné konzervanty či barviva, splňují veškeré normy pro kojence a malé děti a na rozdíl od surovin běžně dostupných v obchodě je u nich přísně hlídán obsah škodlivin (dusičnanů, pesticidů, mykotoxinů, těžkých kovů a ostatních kontaminantů).

• kvalita našich ovocných přesnídávek

• kvalita našich masozeleninových příkrmů

• kvalita našich obilovin

Nastal čas pro vaše děťátko objevovat rozmanitý svět nových chutí a vůní?
S pestrou paletou příkrmů a kašiček od Hami, které jsou z bezpečných a spolehlivých surovin, to bude zábava!