Vaše spokojenost je to, co nás žene kupředu. Inspirujte nás a získejte šanci testovat Hami mléka zdarma*.

Děkujeme za zájem, soutěž už je však u svého konce.

Staňte se naší inspirací a napište nám, co nejvíce oceňujete na Hami mlíčku. Jako poděkování budou moci vybrané maminky testovat Hami mléko v novém balení ZDARMA*.

Hami mlíčko je ve větším 600g balení, přičemž lahodná mléčná chuť zůstává stejná.

Stačí, když se:

1. přihlásíte na Klub maminek
  2. najdete si Hami mlíčko, se kterým máte zkušenost
  3. úplně dole v sekci „Hodnocení produktu přidejte vlastní hodnocení a v několika větách nám napište, co nejvíce oceňujete na Hami mlíčku.

* Nevztahuje se na počáteční mléka. Společnost Nutricia a.s. vybere až 500 nejkreativnějších maminek, které budou mít možnost zapojit se do testování.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách. Potravina pro zvláštní výživu.