Servírování melounu nemusí být nuda!

Meloun není jen sladká voda! A meloun rozhodně nemusí být nuda! Lámete si hlavu nad tím, co dělat, když vaše dítě nechce jíst ovoce nebo zeleninu? Naservírujte svému malému nejedlíkovi ovoce či zeleninu stylově a kreativně.

Zaprvé Jabíčko i s červíkem

I když obvykle v jablíčku červíka najít nechceme, tentokrát bychom mohli přimhouřit oči a na veselém "zelenáči" si společně se svými dětmi pochutnat. Stačí vám meloun, kousek sladšího kiwi a dvě borůvky.

Zadruhé Melounový nanuk

Je vaše děťátko pokaždé od melounu ulepené až za ušima? Zkuste mu jej naservírovat na nanukovém klacíku! A aby byla dobrota ještě veselejší, klacík polepte nebo pomalujte. Nadšení v dětských očích je zaručené!

Zatřetí Slunéčko šestitečné

Beruška, která má 6 borůvkových teček? A proč ne!? Puntíčky budou chutnat například i z granátového jablka, rybízu, malin nebo jahod. A kolik jich bude? To už necháme na vás!

Začtvrté Čárymáry!

Čárymáryfuk! Abrakadabra! Ať už si vymyslíte jakékoli zaklínadlo, nezapomeňte na pořádnou kouzelnickou hůlku plnou lahodných borůvek a štavnatého melounu.

Zapáté Všechno nejlepší!

Plánujete oslavu prvních narozenin a chcete malému oslavenci připravit dort, na kterém si může společně s ostatními pochutnat? Máme pro vás inspiraci, kterou najdete zde → KLIK!

Zaujaly vás recepty na kreativní servírování a máte chuť na další dávku jedlé inspirace? Zkuste připravit ovocný salát plný lásky nebo veselé kašičky, které potěší každé malé bříško.