Dobrý den. Jsem maminka 3 dětí, které rostou s Hami příkrmy (resp. Vyrostly - nejstarší je již 7, ale přesto si občas dá ještě "skleničku"). A proto mi to nedá - musím se vyjádřit k nové tváři Hami příkrmů.

KAM SE ZTRATIL NÁŠ MÉĎA ANEB KDE JSOU TY KRÁSNĚ BAREVNÉ SKLENIČKY?
Dobrý den. Jsem maminka 3 dětí, které rostou s Hami příkrmy (resp. Vyrostly - nejstarší je již 7, ale přesto si občas dá ještě "skleničku" - např. Pokud ve ski baru je jen fast food). A proto mi to nedá - musím se vyjádřit k nové tváři Hami příkrmů.
Pokud to beru z dospělácké stránky:

1. Mnohem hůř se čte složení výrobků
2. Pohled na rozmixovaný příkrm pro mne nic moc (resp. spíš je mi odporný), což je jistě věc názoru, ale ty barvičky mi chybí
3. Také mi chybí méďa, kterého děti vždy při jídle pozorovali, takže mi při jídle méně otáčeli hlavu pryč
4. Chybí mi barevně a obrázky odlišená víčka - při pohledu do skříně jsem hned věděla kolik kterého "masa" mám a nemusela vytahovat po jedné skleničky, když jsem chtěla např. Rybu k obědu ( rybička také sloužila k zabavení dětí).

 
Dala jsem vybrat postupně, aby se neovlivňovaly, všem mým dětem (2, 5 a 7 let) - 2 stejné příkrmy jen v jiném obalu.
VŠECHNY SÁHLY PO STARÉM OBALU S MEDVÍDKEM!!!
Pro mne je nový design krokem vedle a upřímně mi chybí ten starý veselý, který byl už z dálky vidět v regálu mezi konkurenčním zbožím.
Eva
 

Hami odpovídá:

Dobrý den Evo,
děkujeme za Váš komentář. Ceníme si všech připomínek. Cestou transparentních obalů jsme se vydali proto, abychom se s Vámi na první pohled podělili o to, co sklenička obsahuje. Používáme pečlivě vybrané suroviny nejvyšší kvality a konzistence příkrmů je vždy přizpůsobena věku děťátka. O tom se nyní můžete přesvědčit už na pohled. Je nám líto, že vás nový design skleniček neoslovil, ale věříme, že si na nich Vaši malí strávníci pochutnají i nadále.
Vaše Hami