Jaká byla radost z výher ze srpnové soutěže o produktový balík?

V srpnu probíhala na Klubu maminek soutěž o produktový balíček. Každý, kdo ohodnotil vybrané produkty značky Hami, se dostal do losování. Na začátku září jsme vylosovali 10 šťastných výherkyň.  Produktový balíček, který vyhrály, byl vlastně produktový balík. Obsahoval mix 50 ks kapsiček Hami a 4 balení Hami výletních BIO rýžových koleček. Menší i větší jedlíci si už pochutnávají. Jejich maminky nám poslaly spoustu radostných reakcí a také pěkné fotografie. Jak se říká, sdílená radost je dvojnásobná radost. A proto jsme se rozhodli fotografie se souhlasem maminek uveřejnit zde v článku. Je to krásná motivace proč sledovat dění na Klubu maminek a způsob, jak naše členky motivovat k účasti v dalších soutěžích. Sledujte, jaká aktuální soutěž s Hami právě probíhá.

Ještě jsem vám chtěli říct:

Kolečka a kapsičky mohou být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.