Zvěčněte si krásné momenty a objevy vašeho děťátka

Každý den je v životě děťátka jedinečný, každý den váš drobeček objeví něco nového. První krůček , první letní dovolená ☀ nebo první výlet . Zachyťte tyto jedinečné objevy navždy. S milníkovými kartičkami vám žádný objev neuteče!

Kde a jak se dají milníkové kartičky získat?

• Zapojte se do naší instagramové soutěže #MilujemeHami a vyhrajte milníkové kartičky spolu s balíčkem naplněným Hami dobrotami v hodnotě 750 Kč. Více o soutěži a také pravidla naleznete na našem instagramu @Klubmaminek.
  • Nakupte u vybraných partnerů a získejte milníkové kartičky ZDARMA k vašemu nákupu.

Seznam a podmínky partnerů:

1. Drogerie DM: milníkové kartičky získáte automaticky k nákupu dvoubalení 800g Hami mlék 6+.
    Akce platí od 8.8. do 21.8. 2018.
  2. Drogerie Rossmann: nakupte Hami produkty v hodnotě nad 499 kč od 15.8. do 28.8. 2018  a získejte milníkové kartičky zdarma k nákupu!
  3. E-shop feedo.cz:  milníkové kartičky získáte automaticky k nákupu Hami produktů v hodnotě nad 499 Kč.
    Akce platí do vyprodání zásob.
  4. Hypermarkety Globus: nakupte Hami produkty v hodnotě nad 499 kč od 6.9. do 9.9. 2018 v hypermarketech Globus a získejte milníkové kartičky zdarma k nákupu!
    Kartičky si můžete vyzvednout na informacích prodejny. Akce platí do 9.9. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Podělte se o vaše první objevy a nezapomenutelné momenty i s námi! Označte nás ať už na Facebooku @Hami Česká republika a Slovensko nebo Instagramu @Klubmaminek a použijte hashtag #objevujemesvet :) budeme sa těšit!