Hami Viaggio d’Italia dětská nemléčná rýžová BIO kaše

Začíná vaše miminko pomalu objevovat chutě nových příkrmů? Hami Viaggio d’Italia dětská nemléčná rýžová BIO kaše je skvělým startem na cestě vašeho děťátka k „dospěláckým“ pokrmům. Báječně se hodí k zahuštění zeleninového vývaru, či jiné polévky. Navíc pochází přímo od italských farmářů z oblasti Piemontu z přísně kontrolovaných BIO surovin v kojenecké kvalitě, takže s ní můžete bez obav přikouzlit tu pravou chuť italské kuchyně přímo na talířek vašeho drobečka.

Rýži do naší kašičky jsme pro vás přivezli z oblasti Piemont, z provincie Vercelli, která je proslulá nejširší škálou odrůd rýže na světě. Pro vaše nejmenší jsme s láskou a pečlivostí vybrali zrna starověké odrůdy rýže, která vyniká svou lahodnou chutí a malým kulatým tvarem. S ohledem na malé zvídavé dětské pusinky jsme však zrnka rýže rozemleli do prášku, aby si jejich chuť mohli užít i ti nejmenší již od první lžičky.*

Hami Viaggio d’Italia dětská nemléčná rýžová BIO kaše je zcela bez konzervantů a umělých barviv, přesně podle zákona a navíc je obohacena o vitamín B1.

*obilný příkrm od ukončeného 4. měsíce vždy dle doporučení pediatra. Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší způsob výživy dítěte v prvních 6 měsících života.

Kraj

Piemont

Věk

první lžička
(obilný příkrm od ukončeného 4.měsíce vždy dle doporučení pediatra)

Složení

  • rýžová mouka * (99,9 %)

* schválená BIO produkce Výrobek může obsahovat sóju.

Hmotnost

200 g

Výživové údaje na 100 g výrobku

Energetická hodnota 1621 kJ / 382 kcal
Tuky
z toho nasycené mastné kyseliny
1,1 g

0,4 g
Sacharidy
z toho cukry
84 g
0,2 g
Bílkoviny (rostlinné) 8,9 g
Sůl (obsažena výlučně z přirozeně se vyskytujícího sodíku) 0,05 g
Vitamín B1 1,6 mg (referenční hodnota příjmu 320 %)
Sodík 20 mg

Vlastnosti

  • Obsahuje pouze BIO suroviny v kojenecké kvalitě pečlivě vybírané od italských farmářů z oblasti Piemontu, provincie Vercelli, která se chlubí tou nejširší škálou odrůd rýže na světě
  • Skvělá chuť
  • Bez konzervantů a umělých barviv podle zákona
  • S vitamínem B1
  • Obal bez emisí CO2 (LifeGate certifikace)
  • Vhodné jako první lžička (od ukončeného 4.měsíce vždy dle doporučení pediatra)
  • Ideální pro zahuštění polévek, nebo pro přípravu nemléčné rýžové kaše (s převařenou kojeneckou vodou)

Piemont

Země hor, řek a plání – to je Piemont! V této úchvatné krajině má pěstování rýže tradici již od 13. století a od té doby se rozrostlo natolik, že se nyní chlubí nejširší škálou odrůd rýže na světě.