HAMI Viaggio d’Italia

Senza chuť a italská BIO kvalita pro vaše bambino!

Co se vám vybaví, když se řekne Itálie?

Sluncem zalitá země plná skvělého jídla? Nám také! Rádi byste proslulou italskou kuchyni dopřáli i vašim nejmenším, ale nevíte si rady, které suroviny jsou pro malé bříško vašeho drobečka vhodné? Hami představuje novou unikátní řadu Hami Viaggio d’Italia, která přináší na talířek vašeho děťátka ty nejlepší suroviny z prosluněných italských regionů. To vše v přísně hlídané kojenecké BIO kvalitě, takže je můžete zcela bez obav servírovat vašim nejmenším strávníkům.

Viaggio d’Italia – cesta napříč Itálií
až k dětským pusinkám

„Viaggio“ (čti vijádžo :)) znamená „cesta“ a symbolizuje naši pečlivou pouť po oblastech Itálie, ze kterých jsme pro vaše bambina přivezli ty nejkvalitnější BIO potraviny od regionálních dodavatelů – a že byla naše kritéria přísná! Výsledkem je tak jedinečný koncept, který přináší vašemu děťátku pravé italské suroviny, pěstované s láskou a italskou vášní pro dobré jídlo přímo zkušenými italskými farmáři. To vše v přísně hlídané kojenecké BIO kvalitě.

V průběhu naší „Viaggio“ jsme navíc respektovali i skutečnost, že v Itálii se každý zemědělský region specializuje na jinou potravinu, a z každého jsme tak přivezli to nejlepší. Kvalitní semolinová pšenice pro těstoviny například pochází z oblastí Apulie a Toskánska, kde se rodí nejkvalitnější pšenice v Evropě. Rýži zase dovážíme z oblasti Piemontu, provincie Vercelli, která se chlubí nejširší škálou odrůd rýže na světě. A špaldu pro naše sušenky přivážíme z překrásných rozlehlých polností regionu Emilia – Romagna.

A jak to vidí česká bambina?

Mrkněte na kritickou recenzi od našich nejmenších. Doporučujeme pustit se zvukem, bude to na tutti lepší! Maminky budou rozumět, ostatním pro jistotu přikládáme titulky:)

Naše hodnoty

 • 1 BIO

  Všechny suroviny používané pro výrobu produktů Hami Viaggio d’Italia pěstujeme s ohledem na přírodu. Vaše děťátko si tak může vychutnat ryzí chuť těch nejkvalitnějších BIO surovin.

 • Kojenecká kvalita 2

  Věděli jste, že malé bříško vašeho děťátka je mnohem citlivější na obsah kontaminantů v běžně dostupné potravě? To, co může pro zdravého dospělého člověka představovat zdravotně nezávadnou potravinu, nemusí být pro malé bříško vašeho děťátka zcela optimální. Proto je pro nás kojenecká kvalita našich produktů tolik důležitá – při jejich výrobě vybíráme pouze takové dodavatele, kteří splňují všechny přísné limity pro výskyt kontaminantů a nežádoucích látek v kojeneckých potravinách. Tyto limity jsou pro kojeneckou stravu mnohem přísnější než pro běžně dostupné potraviny.

  Věděli jste, že ...

  ...naše suroviny jsou pro malá bříška bezpečné? Například kaše protože procházejí až 500 x přísnějšími kontrolami na výskyt kontaminantů než běžně dostupné „dospělácké“ potraviny.

 • 3 Udržitelnost – Myslíme na přírodu!

  Moderní rodiče potěší, že obal výrobků je certifikován logem LifeGate, který zaručuje nulový dopad CO2 na životní prostředí. Uhlíková stopa (emise CO2) vytvořená v ovzduší výrobou sáčku a následnou likvidací prázdného obalu, je totiž vyrovnávána ochranou a rekultivací právě takové plochy madagaskarských pralesů, jaká je potřebná k likvidaci této uhlíkové stopy.

Kde mohu nakoupit?