Posláním společnosti Danone je přinášet zdraví prostřednictvím potravin co největšímu počtu lidí a naším cílem je inspirovat ke zdravějšímu a udržitelnějšímu stravování v souladu s naší vizí - Danone, jedna planeta.

Přinášet zdraví prostřednictvím potravin nespočívá pouze ve zdravějších výrobcích a podpoře zdravějšího chování. Naše poslání také vyžaduje, aby naše vlastní obchodní postupy pomáhaly budovat zdravější budoucnost. Udržení a budování důvěry u našich spotřebitelů a zúčastněných stran je základem naší schopnosti naplňovat naše poslání. Jedním ze způsobů, jak důvěru zachovat, je zajistit, abychom při komunikaci se spotřebiteli postupovali zodpovědně.

Společnost Danone ví, že Vám záleží na tom, jak jsou Vaše osobní údaje využívány, a uvědomujeme si důležitost ochrany vašeho soukromí. Proto jsme se zavázali dodržovat následující základní zásady:

• zavazujeme se k transparentnosti při používání Vašich osobních údajů;
  • Vaše údaje používáme pouze pro konkrétní účely, které jsme Vám sdělili a/nebo se kterými jste souhlasili;
  • naším cílem je shromažďovat, zpracovávat a používat co nejméně osobních údajů;
  • pokud Vaše osobní údaje shromažďujeme, snažíme se uchovávat je v podobě co možná nejpřesnější a nejaktuálnější;
  • jestliže námi shromážděné osobní údaje již nejsou potřebné pro žádný účel a není od nás na základě platné právní úpravy vyžadováno je uchovávat, učiníme vše, co budeme moci, k jejich výmazu, zničení nebo trvalé anonymizaci;
  • Vaše osobní údaje nebudou sdíleny, prodávány, pronajímány ani zveřejňovány jiným způsobem než tak, jak je popsáno v prohlášení o ochranu osobních údajů

Kdo jsme?

Společnost Danone a.s., se sídlem V parku 2294/2, 148 00, Praha 4 – Chodov, IČO: 452 72 972, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp.zn. B 1514, provozuje tuto webovou stránku na Vašem území. Když říkáme „Danone“, „my“, „naše“ nebo „nás“, máme na mysli právě tuto společnost. Naše Prohlášení o ochraně osobních údajů vysvětluje, jak shromažďujeme a používáme informace od Vás a o Vás, když navštívíte tyto webové stránky. Toto Prohlášení o cookies vysvětluje více o tom, jak my a některé třetí strany používáme cookies a podobné technologie na těchto webových stránkách, a o Vašich možnostech, které se jich týkají. Naše kontaktní údaje naleznete v části „Jak nás kontaktovat“.

Společnost Danone zastupuje několik různých značek a produktů. Další informace o společnosti Danone a značkách, které zastupuje, naleznete na https://danone.cz/

Další technologie sledování

• místní úložiště umožňuje ukládat data lokálně v prohlížeči nebo zařízení a zahrnuje místní úložiště HTML5 a mezipaměť prohlížeče;
  • SDK jsou bloky kódu poskytované našimi partnery, které lze instalovat do našich mobilních aplikací. SDK nám pomáhají porozumět tomu, jak s našimi mobilními aplikacemi pracujete, a shromažďují určité informace o zařízení a síti, které k přístupu k aplikaci používáte. SDK mohou shromažďovat identifikátory spojené s Vaším zařízením nebo našimi aplikacemi.

Tyto cookies nám pomáhají měřit vzorce návštěvnosti, abychom zjistili, které oblasti našich webových stránek byly navštíveny, a získat podrobné informace o chování uživatelů (například nahráváním obrazovky uživatele, abychom mohli analyzovat relaci a podívat se na relace, které byly ukončeny během registrace, abychom zjistili, proč byly ukončeny). Používáme je k výzkumu návyků návštěvníků, abychom mohli vylepšovat naše online produkty a služby. Můžeme zaznamenávat IP adresy (tj. elektronické adresy počítačů připojených k internetu) za účelem analýzy trendů, správy webových stránek, sledování pohybu uživatelů a shromažďování širších demografických informací. Tyto informace nám umožňují zajistit, aby naše webové stránky správně fungovaly a poskytovaly našim uživatelům co nejlepší služby. V rámci naší platformy pro správu dat můžeme také používat analytické cookies ke sledování výsledků našich procesů.

Jedná se o cookies, které na naše webové stránky umisťují třetí strany naším jménem. Tyto cookies nám umožňují generovat personalizované reklamy na jiných webových stránkách, včetně webových stránek jiných značek společnosti Danone, které jsou založeny na informacích o Vás (jako je například Vaše zobrazení stránek na našich webových stránkách). Informace o Vás můžeme použít k vytvoření seznamu posluchačů a jeho sdílení napříč značkami společnosti Danone, abychom Vám mohli poskytovat reklamu na webových stránkách třetích stran a na platformách sociálních médií. Naše webové stránky mohou také umisťovat cookies pro služby třetích stran, jako jsou platformy sociálních médií [např. Facebook bude vědět, kdy se přihlásíte na naše stránky skrz přihlášení přes Facebook, stejně tak Facebook ví o tom, když budete sdílet na Facebook některý z našich článků, ve všech případech se může uložit cookies třetích stran do vašeho prohlížeče]. Mohou být použity k omezení počtu zobrazení reklamy uživatelem a také k měření účinnosti reklamní kampaně.

• Google
  • Oath (Yahoo)
  • Hotjar
  • Amazon
  • Criteo
  • TagCommander/Commanders Act
  • Adobe
  • Bing

Vaše preference

Pokud používáte:

Pokud používáte různá zařízení, zkonfigurujte nastavení příslušného prohlížeče podle svých preferencí.

Vaše mobilní zařízení může poskytovat nastavení, které Vám umožní vyjádřit volbu, aby informace o Vašem používání mobilních reklam nebyly používány pro účely zájmové reklamy. V zařízení se systémem iOS se toto nastavení nazývá „Omezit sledování reklam“ a v zařízení se systémem Android se nazývá „Odhlásit se od personalizace reklam“ nebo „Odhlásit se od reklam založených na zájmech“.

Jak nás kontaktovat