Máte-li jakékoli další dotazy nebo připomínky, obraťte se na nás prostřednictvím naší kontaktní stránky www.nutricia.cz/gdprochrana.

slouží k identifikaci sezení identifikátor sezení – např. 3B8DB8EEFF54DAA4883421125C28F793 JSESSIONID Do zavření prohlížeče

používá se k odlišení uživatelů Identifikátor uživatele, např. GA1.2.1403326044.1527094741 _ga 2 roky
používá se ke zrychlení zpracování požadavků číselná hodnota, např. 1 _gat 1 minuta
používá se ke zrychlení zpracování požadavků číselná hodnota, např. 1 _gat_UA-32590487-1 1 minuta
používá se k odlišení uživatelů Identifikátor uživatele, např. GA1.2.1403326044.1527094741 _gid 1 den

Slouží pro uložení výběru uživatele, aby se mu již příště nenabízel disclaimer Číselná hodnota vyjadřující, zda uživatel souhlasil s disclaimerem. Pokud souhlasil, je uložena 1 KM_FLAG_PRODUCT_DISCLAIMER_AGREED 1 rok

Toto jsou cookies, které na naše webové stránky umisťují v našem zastoupení třetí osoby. Většinou se jedná o velké sociální sítě (Facebook, Instagram), internetové magazíny a další. Díky těmto cookies vidíte obsah, který je šitý na míru Vašim potřebám, nicméně tentokrát ne na našich stránkách, ale právě na stránkách třetích osob. Obsah je většinou podáván formou personalizované reklamy, která vychází z informací o vás, například z toho, které z našich webových stránek si prohlížíte. Je třeba mít na paměti, že pokud nám nepovolíte umístění těchto cookies, nezabráníte zobrazování reklamy na jiných stránkách, ale pouze tomu, že zobrazovaná reklama nebude personalizovaná. Výsledkem může být zhoršený zážitek a nabízení nerelevantního obsahu.

Vaše preference

Jak nás kontaktovat