Od pozitivního testu až k neustále žvatlajícímu batoleti - jsme tu pro vás. Prostřednictvím rad, receptů, poradny odborníků nebo pravidelného e-mailového rádce. A budeme rádi, když Klub maminek pomůžete spoluvytvářet i vy!

Klub maminek je vaše inspirace pro každý den

Od pozitivního testu až k neustále žvatlajícímu batoleti - jsme tu pro vás. Je toho tolik. Výživa, zdraví, cvičení a další aktivity s dítětem. Proto jsme oslovili maminky, které se v těchto oblastech vyznají. Ty pro vás budou pravidelně připravovat inspirativní články, recepty či videa. Inspirovat se však můžete i tím, jak rodičovství prožívají tatínci. Svoje čerstvé zkušenosti s vámi pravidelně sdílí oblíbený moderátor rádia Evropa 2 Pavel Cejnar.

Klub maminek je vaše opora v těžších chvílích

Těhotenství a první roky s děťátkem nejsou jen procházka růžovou zahradou. Nateklé nohy, které nenacpete ani do pánských sandálů, strach z porodu, probdělé noci, nevysvětlitelný dětský pláč nebo rozpraskané bradavky.

Se všemi strastmi mateřství vám pomohou naše zkušené poradkyně, které pro vás píší články s radami, ale také vám s otázkami ohledně výživy, zdraví, výběru mlíček i příkrmů nebo péče o dítě rády poradí.

Jsou tu pro vás na živém chatu i telefonu denně od 8:30 do 16 hodin. Mimo tyto hodiny vám poradí e-mailem. Na jejich radu i slova uklidnění se můžete spolehnout. Však vyzkoušejte náš chat a uvidíte.

Registrujte se navíc a budete moci:

• Dostávat oblíbeného průvodce těhotenstvím a mateřstvím týden po týdnu do svého e-mailu.
  • Zobrazit si veškerý klubový obsah (např. videa o vývoji či těhotenství), samozřejmě zdarma.
  • Filtrovat si příspěvky podle stádia těhotenství nebo věku svých dětí (doporučené příspěvky se budou měnit tak, jak bude růst vaše děťátko).
  • Účastnit se plánovaných testování výrobků dětské výživy Hami.
  • Sama přidávat příspěvky a inspirovat tak další maminky.

CHCI SE REGISTROVAT