Značka Hami od vás, rodičů, získala v loňském roce hned několik ocenění. Děkujeme vám za důvěru.

Hami je nejdůvěryhodnější značka dětské výživy

Milé maminky a tatínkové, značka Hami od vás získala v loňském roce hned několik ocenění. Děkujeme vám za důvěru. Jsme rádi, že pestrý svět dětské výživy prožíváte právě s Hami. A rozhodně neusínáme na vavřínech. V letošním roce pro vás chystáme celou řadu novinek a vylepšení.

Máme radost, že výrobky Hami už počtvrté zvítězily v anketě České máma v kategorii dětských příkrmů. Stejného ocenění už v minulosti dosáhla i naše mléka a kaše. To, že rozumíme malým bříškům dokazuje i vítězství křupavé novinky Hami müsli s ovocem v kategorii novinka roku Pro spokojená bříška.

Novinka roku 2015 pro spokojené bříško

Vaši důvěru jste nám projevili i tím, že jste Hami zvolili za vůbec Nejdůvěryhodnější značku dětské výživy roku 2015. Vážíme si toho, že Hami takto věříte a pilně pracujeme na tom, aby naše výrobky zůstaly oblíbenou volbou vás i vašich dětí.

Hami je vaše značka

Ať už na první lžičce, v lahvičce voňavého mléka nebo v Klubu maminek jsme s vámi a pomáháme vám i vašim dětem společně objevovat a užívat si svět výživy všemi smysly. A protože věříme, že každý zážitek vašeho malého objevitele začíná spokojeným bříškem, staráme se s nadšením o spokojená bříška českých dětí.

A to už více než 20 let.

Nejdůvěryhodnější značku dětské výživy roku 2015