Hami má nové fermentované mléko pro spokojené bříško.

 V bříšku se odehrává tisíce procesů a sami víme, že s hlasitým a nepříjemným škrundáním v břiše, jde naše nálada rychle dolů. Velmi často jsme pak podráždění a rozhodně nemáme chuť něco podnikat. U našich miminek to je stejné, proto je důležité, aby v bříšku bylo vše v pořádku, a miminko nám dává svou spokojenost najevo smíchem a radostí.

 A jaký je recept na spokojené bříško?

Hami 6+ první a jediné fermentované kojenecké mléko na trhu. Inspirovali jsme se tradičním procesem fermentace, který přispívá k péči o zažívání. Kombinuje částečně fermentované mléko, prebiotickou směs GOS/FOS a potřebné živiny pro správný růst a vývoj vašeho děťátka*.

 Některé maminky již mlíčko používají a co si nejvíce pochvalují?

 Maminka Petit_grisu

„Na první dojem mléko moc příjemně voní. Perfektně a rychle se rozpouští, nenechává hrudky a tolik nepění. Mlíčko moc chutnalo a Kačenka byla spokojená, což je pro mě nejdůležitější.“

 Maminka Loverinka9

“U Hami 6+ mlíčka mně ze všeho nejdříve zaujalo praktické balení. Po samotném rozbalení mi do nosu zavanula příjemná vůně. Voněla tak trošku po jogurtu, i samotná chuť byla jiná, ani moc ani málo sladká. A konečně, co na to Lukášek? Vypil první lahvičku v rekordním čase. A ještě měl málo. Takže další dávku jsme mu zvýšili.”

 Maminka Dany69

“Po rozbalení krabice jsem se nestačila divit, jak skvěle je vymyšlena. Ještě se mi takovéto balení UM do ruky nedostalo, zatím jsme měli vždy jen pytlík v krabici, který jsem někam přesypávala.  Součástí obalu je plastový roh na zarovnání a do víčka se zacvakne odměrka. To je pro mě příjemná změna, odměrka se nám neválí na lince a při dělání mlíčka nemusím hledat nůž na zarovnání. Hami mlíčko se dobře rozpouští, nezůstává nerozpuštěný kousek v savičce. Nejpodstatnější pro mě je, že Hami mlíčko Týnce chutná a dělá jí dobře.”

 Spokojené bříško. Spokojené děťátko. Spokojená rodina. Prožijte to s mlékem Hami.

 

Celé hodnocení produktů k dispozici na www.modrykonik.cz #test_hami.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách www.klub-maminek.cz. Potravina pro zvláštní výživu.

*omega 3 (kyselina alfa-linolenová) přispívá k rozvoji mozku, vitamín D a vápník pro normální růst kostí, železo přispívá k rozvoji poznávacích schopností dítěte.