Svačinka, mlsání a prima dávka ovoce v novém kabátku

Hami kapsičky jsou naše stálice, svačinka bez které nevyrazíme na žádnou delší cestu, dobrota bez které si neumíme představit výlet nebo cestu za poznáním a za dobrodružstvím.

Kapsičky jsem začala kupovat když bylo Vojtíškovi zhruba 9 měsíců. V nepřeberném množství takto balených ovocných příkrmů, které jsou na našem trhu, jsem okamžitě sáhla po Hami, které nás provázelo už při prvním seznamování se s příkrmy. Ke značce Hami a jejich výrobkům mám naprostou důvěru, takže jsem neměla sebemenší důvod vzít z regálu kapsičku od jiné firmy.

Co si budem povídat… repertoár už jsme znali zpaměti a jeho oživení jsme uvítali všemi deseti (resp. všemi dvaceti – na kapsičkách si čas od času smlsnu i já). Všechny nové, neokoukané a doposud neochutnané kombinace nás nadchly, ale největším favoritem je u nás „pomeranč a mango“. Lahodná, lehoučce nakyslá chuť nám (oběma) opravdu zachutnala. Ale milujeme i ty ostatní! Takže výběr svačinky je vždycky trošku oříšek :o)

Nový, výrazně odlišný, nezaměnitelný a hravý design nás opravdu baví a díky transparentnímu obalu na první pohled vidím obsah a kolik ho při jídle případně zbývá. Ale věřte, že nám nezbývá prostě nikdy nic!

Kapsičky balíme do batůžku, do kufru i do kabelky a nikdy nemám strach, že by se pomačkáním znehodnotily. Zná to snad každá maminka.. neustálé hledání „něčeho“ děsně důležitého na dně kabelky a následně vysypaná, rozmačkaná nebo vylitá svačinka – s kapsičkami jsme tyhle nehody minimalizovali. Na minimalizaci nekonečného hledání toho „něčeho“ stále pracujeme :o)

Na Hami kapsičky prostě spoléháme a máme je stále při ruce. Pevně věřím, že nám kapsičky budou dělat dobrou společnosti i při svačinkách ve školce, do které začne Vojtíšek co nevidět chodit.