Říká se, že když je spokojené děťátko, jsou spokojení i rodiče.

„Když se moje děťátko cítí dobře, jeho radost a spokojenost se odráží na celkové pohodě rodiny. Je úžasné sledovat, jak se spokojenost mého děťátka projevuje navenek prostřednictvím úsměvů, dětského smíchu a hravosti.“

Spokojené bříško je zásadní pro celkovou pohodu děťátka. Celková pohoda a zdravé zažívání jsou spojené nádoby. Jedno výrazně ovlivňuje druhé. A co si konkrétně představit pod zdravým zažíváním?

  • nic vás netrápí
  • vše funguje tak, jak má
  • převládá pocit spokojenosti, který vesele a s radostí přenášíme na naše okolí.

Nejvíce zdravé zažívání ovlivňuje výživa. A víme, že existují potraviny, které prošly procesem fermentace a ten má pozitivní vliv na zdravé zažívání. Typickým zástupcem fermentovaných potravin je např. jogurt, kefír, sýry, kyselé (kvašené) zelí, víno a mnohé další.  

Děti v raném věku většinu z těchto věcí nemohou, protože 100% jejich stravy do 6 měsíců tvoří mléko a pak i nadále zůstává významnou součástí jídelníčku.

Fermentované potraviny dětí nemohou. Fermentované kojenecké mléko ano.

Revoluce v kojeneckých mlécích

Tradiční proces fermentace potravin, který přispívá ke zdravému zažívání, a více než 20leté zkušenosti s péčí o malá bříška, inspirovaly Hami natolik, že přichází jako prvnífermentovaným kojeneckým mlékem.

První fermentované kojenecké mléko

A to ještě není všechno! Vyslyšeli jsme názor vás, maminek, a připravili jsme zbrusu nové praktické balení Hami mléka 6+, které má nyní 800 gramů!

První fermentované kojenecké mléko

Nové Hami mléko 6+ v praktickém a větším balení objevíte už v dubnu ve vašem oblíbeném obchodě.

Výhodná nabídka
Nakupte nyní výhodně na Feedo.cz! 

PŘEJÍT NA FEEDO.CZ

 Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Potravina pro zvláštní výživu.