Staňte se i vy členkou Klubu maminek, registrace a členství jsou zcela zdarma!

• Každý týden dostanete informaci o vývoji děťátka a průvodce mateřstvím.
  • Každý měsíc Vás potěšíme slevovým kuponem.
  • Budete soutěžit o produktové balíčky Hami.
  • Získáte VIP vstup na naše eventy.
  • Budete s námi testovat novinky v sortimentu.
  • Můžete přidávat vlastní příspěvky a inspirovat tak další maminky.
  • Můžete se stát TOP blogerkou a pracovat v našem týmu.
  • Budete mít přístup k veškerému klubovému obsahu.

CHCI SE REGISTROVAT

Klub maminek je vaše inspirace pro každý den

Od pozitivního testu až k neustále žvatlajícímu batoleti - jsme tu pro vás. Je toho tolik. Výživa, zdraví, cvičení a další aktivity s dítětem. Proto jsme oslovili maminky, které se v těchto oblastech vyznají. Ty pro vás budou pravidelně připravovat inspirativní články, recepty či videa.

Klub maminek je vaše opora v těžších chvílích

Těhotenství a první roky s děťátkem nejsou jen procházka růžovou zahradou. Nateklé nohy, které nenacpete ani do pánských sandálů, strach z porodu, probdělé noci, nevysvětlitelný dětský pláč nebo rozpraskané bradavky.

Se všemi strastmi mateřství vám pomohou naše zkušené poradkyně, které pro vás píší články s radami, ale také vám s otázkami ohledně výživy, zdraví, výběru mlíček i příkrmů nebo péče o dítě rády poradí.

Jsou tu pro vás na živém chatu i telefonu denně od 8:30 do 16 hodin. Mimo tyto hodiny vám poradí e-mailem. Na jejich radu i slova uklidnění se můžete spolehnout. Však vyzkoušejte náš chat a uvidíte.

CHCI SE REGISTROVAT