Tiskejte! Na památku, jako dárek nebo jen tak.. pro radost.

Hledáte nápady na kreativní tvoření? Chcete si vyrobit originální dekoraci? Nebo byste rádi podarovali babičku dárečkem, na jehož výrobě se podílelo milované vnoučátko? Nabarvěte svému děťátku jeho rozkošné maličké končetinky :o) a pusťte se do práce! Máme pro vás vánočně laděnou inpiraci!

• Otiskněte ručičku svého děťátka a vymalujte celou vaší rodinku!
  • Vytvořte si společně originální vánoční věnec na dveře.
  • Také v pravidelných intervalech sledujete krmítko a čekáte, až jej začnou okupovat hladoví opeřenci? Zkraťte si dlouhou chvíli při čekání a vytvořte si pestrobarevné otiskové ptáčky.
  • Přiznáváme, že otisk nožičky je trošku těžší kalibr... ale stojí to za to! :o)
  • Než si ozdobíte opravdový vánoční stromeček, vymalujte si papírový, provizorní... nožičkový :o)

Chcete si užívat vánoční atmosféru při dalším společném tvoření? Vrhněte se na domácí samotvrdnoucí homotu, která je hotová "raz dva", ale radost z ní budete mít vy (nebo třeba babičky či tetičky) ještě dlouho po Vánocích.